Rezervace na cvičení samozřejmě není povinná, ale doporučujeme se na cvičení vždy objednat: telefonicky, sms, mailem nebo v našem online rezervačním systému. Když máte rezervaci, je nutné přijít nejpozději 6 min před začátkem cvičení, abychom mohli místo případně přenechat ostatním zájemcům. Pokud víte, že budete hodinu tak, tak stíhat, není problém nám to říci a my si u Vašeho jména uděláme poznámku, že přijdete později nebo zavolejte na pevnou linku – 222 544 188, že nestíháte. Jestliže se na hodinu nemůžete dostavit, je nutné se odhlásit, v tu chvíli můžeme volat náhradnicím.

Pokud si rezervaci chcete udělat, můžete použít náš kontaktní formulář – http://www.bugifit.cz/cenik/

Rezervace telefonicky nebo sms: 777 23 10 93 (během dne) nebo 222 544 188 (v době probíhajících cvičení – většinou od 16,30).

Pro online rezervaci klikněte na tento odkaz : http://www.bugifit.cz/rezervace-online/

Ještě jedna prosba: v našem Bugifitu je špatný signál. Může se proto stát, že pokud má obsluha mobil u sebe, nedovoláte se. Je proto lepší v době probíhajících cvičení ( od 16,30) volat na pevnou linku. Obsluha na recepci je připravena splnit (či vymluvit) Vám jakékoliv přání, neboť má přímo před sebou objednávací knihu.

Těšíme se na Vaši návštěvu!!! Simona a Michal Hanákovi, BugiFIT