Pro on-line rezervaci klikněte na tento odkaz : http://www.bugifit.cz/rezervace-online/

Rezervace na cvičení samozřejmě není povinná, ale doporučujeme se na cvičení vždy objednat, zvláště v těchto měsících: telefonicky, sms, mailem nebo v našem online rezervačním systému. On-line systém rezervace si naše klientky chválí, můžete se na mobilu zarezervovat i odhlásit. Nemusíte nikam volat nebo psát. 🙂 Když máte rezervaci, je nutné přijít nejpozději 6 min před začátkem cvičení, abychom mohli místo případně přenechat ostatním zájemcům. Pokud víte, že budete hodinu tak, tak stíhat, není problém nám to říci a my si u Vašeho jména uděláme poznámku, že přijdete později nebo zavolejte na pevnou linku – 222 544 188, že nestíháte. Jestliže se na hodinu nemůžete dostavit, je nutné se odhlásit nejpozději 5 hodin před započetím lekce.

Tzn. do 12 hodin na lekci od 17 h

do 13 hodin na lekci od 18 h

do 14 hodin na lekci od 19 h

Pokud se dvakrát neodhlásíte v tomto termínu, bohužel jeden vstup do Bugifitu propadá. Takto bude nastavena i on-line rezervace, odhlásit se budete moci nejpozději 5 hodin před začátkem zvolené lekce.

Pokud si rezervaci chcete udělat, můžete použít náš kontaktní formulář – http://www.bugifit.cz/cenik/

Rezervace telefonicky nebo sms: 777 23 10 93 (během dne) nebo 222 544 188 (v době probíhajících cvičení – většinou od 16,30).

 

Ještě jedna prosba: v našem Bugifitu není signál. V  době probíhajících cvičení ( od 16,30) prosím volejte na pevnou linku. Obsluha na recepci je připravena splnit (či vymluvit) Vám jakékoliv přání, neboť má přímo před sebou objednávací knihu. 🙂

Těšíme se na Vaši návštěvu!!! Simona a Michal Hanákovi, BugiFIT