Close

Aneta

Bodystyling

Cvičím :

čtvrtek           16,50 – 17,45  h        Bodystyling

Aneta  :

Trenérství se věnuji již od patnácti let. Začala jsem jako lektorka aerobiku a postupně rozšiřovala specializace. V současné chvíli se zaměřuji na aerobik ( dance aerobik, bodystyling), posilovací skupinové lekce ( TRX, bodyforming, kruhový trénink, problémové partie) a současně jsem i osobním trenérem.

 

    

Aneta o lekci Bodystylingu v úterý od 17 – 18 h :

V Bugifitu vedu úterní lekce bodystylingu od 17 hodin. Koho nebaví jen posilování a chce si i trochu ,,zatančit,, – toho zvu na svoji lekci. 🙂 Po 20 minutách aerobní části, která se skládá z jednoduché choreografie, následuje posilovací část a závěrečný strečink. Na hodinách se snažím zapojit všechny velké svalové skupiny,  se zaměřením zejména na problémové partie- hýždě, bříško.

 

    

Aneta o lekci posilování bez aerobiku ve čtvrtek od 17 – 18 h  :

Lekce Posilování bez aerobiku je hodina  čistě posilovacího charakteru – aerobik a choreografie na lekci nenajdete. Hodina je zaměřena na komplexní posílení těla (za využití váhy vlastního těla a pomůcek – činky, overbally, gumičky) a současně se na hodině věnujeme i zkráceným svalům – nutnému strečinku. Na lekci je prostor věnovat se jednotlivým potřebám klientek a jejich zdravotním problémům, typu – bolesti zad, bolesti v bedrech a podobně. Do této lekce přidávám pravidelně  kruhový trénink, a jak víte, kruháč dodá této hodině ještě větší ,,výživnost,, ! 🙂 Pokud budete chodit pravidelně na úterní Bodystyling a čtvrteční Posilování, vybudujete si výbornou kondici a přebytečná kila se ztratí, ani nebudete vědět jak !!!! 🙂

Budu se těšit na všechny nové tváře a přát všem, aby bylo cvičení pro ně DROGOU, stejně jako pro mě. 🙂