Close

Pilates

čtvrtek 16 - 17 h

Chcete být zdravé, aktivní a štíhlé BEZ DIET, přirozeným pohybem? Potom neváhejte vyzkoušet Pilates, o kterém naše milá lektorka Zuzka říká :

O Pilatesu už každý hodně slyšel, ale když se mě někdo zeptá, proč jsem se já rozhodla pro Pilates, odpovídám slovy, která pronesl J. H. Pilates:„Tělesná zdatnost je prvním předpokladem štěstí!“ Jste tak mladí, jak ohebnou máte páteř.“S jistotou vám dávám slavní Pilatesův slib: „Po deseti lekcích se budete cítit lépe, po dvaceti lekcích budete lépe vypadat a po třiceti lekcích budete mít nové tělo“.

Před 13 lety jsem začala s cvičením Pilates. Postupně jsem zjišťovala, že mě toto cvičení nabíjí energií čím dál, tím víc a pomáhá mi od bolesti zad. Od začátečnických cviků jsem se propracovala k nejvyšší verzi cviků a má láska k Pilates se prohloubila ještě víc.  Své lekce se snažím vždy obohatit závěrečnou masáží nebo relaxací

Naučíme se společně, s využitím pomůcek, postupně, bezzátěžově ( bez skoků a extrémů na kloubní a páteřní aparát) pracovat  s tělem. Tyto  techniky  můžete následně následně využít  i doma.

Tato lekce je vhodná pro ženy všech věkových kategorií, na kondicí opravdu nezáleží ! 🙂

Co s sebou : Oblečení, ve kterém se cítíte dobře, ručník, abyste měly komfortní prostředí na naší karimatce, a cvičí se bez obuvi.

Karimatky a veškeré pomůcky máme pro vás připraveny! 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lekce – Krásná a fit 45 + je nevšední kombinace energického a orgánového cvičení ZEN- chi ( harmonie čaker), CHI – kungu

(nárůst energie), hormonální jogy ( pánevní dno), obličejové jogy a jogy prstů. Je to zkrátka ucelený komplex pro každou ženu, a nemusí být zrovna 45 + !!! 🙂 Přijďte si cvičení vyzkoušet a uvidíte, srdečně vás zvu na mé hodiny! 🙂 🙂

Co vzít s sebou na hodinu:

Vše probíhá bez skoků a složitých tanečních choreografií, s ohledem na klouby a celý kosterní aparát. Proto není třeba sportovní obuv, vezměte si pouze ručník, ostatní pomůcky máme k dispozici.