Close

Renata

Power joga

Cvičím :

čtvrtek  18 – 19 h   Power joga, začátečníci

Renata:

K józe jsem se dostala před 10 lety. Nikdy jsem nepomyslela na to, že bych ji mohla učit. Dovedla mě k tomu až cesta na Bali v listopadu 2017. Zajímalo mě, jak funguje naše tělo a mysl,  a co za tím vším tajemstvím jógy je. Jóga je pro mě nejen fyzická aktivita, ale díky ní se cítím v pohodě. Představuje pro mě relax a radost z pohybu zároveň. Jsem ráda, že to samé mohu předávat dalším lidem na mých lekcích.

       

Renata o své lekci Power jogy   :

Powerjóga je dynamické cvičení, které plyne v rytmu dechu. Základem je pozdrav slunci A a B, do kterého se vkládají další asány. Při praxi kladu důraz na správné provádění jednotlivých pozic a na dech. Začátek lekce je věnován naladění se na sebe, zklidnění dechu a uvolnění mysli. Po dynamické části se můžete těšit na závěrečnou relaxaci v šavásáně. Relaxace je velmi důležitou součástí cvičení. Jejím cílem je zklidnění dechu a srdečního rytmu, uvolnění svalů. Ukládají se všechny benefity z celé lekce.

 

Renata :

Po lekci Power jógy bychom se měli cítit odpočatí a zároveň i plní energie. Pravidelná praxe jógy rozvíjí flexibilitu a sílu celého těla, redukuje stres a napětí, přináší vnitřní pohodu. 🙂

Těším se na Vás každý čtvrtek od 18-19 hodin. 🙂

Vzdělání Renaty: Instruktor jógy specializace powerjóga/hathajóga (Power Yoga Akademie RYT 150)